iPhone, iPad, iPod Touch İçin Şehir Kurma Oyunu Ücretsiz İndir Fantasy Town Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad, iPod Touch İçin Şehir Kurma Oyunu Fantasy Town Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Fantasy Town isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Fantasy Town, Gameloft mühendisleri tarafından üretilen ücretsiz oyunlardan bir tanesi. Bu oyun diğer birçok oyunla çeşitli benzerlikler gösterse de sahip olduğu masalsı hava onu diğerlerinden ayırıyor. Hem eğlenceli hem de sevimli olmasının yanı sıra başarılı grafiksel özelliklere de sahip olan Fantasy Town, şehir kurma ve yönetme oyunu.

Oyun içinde oyun şeklinde ifade edebileceğimiz özelliklere de sahip olan oyun, büyü ve sihir gibi konuları da içeriyor. Diğer yandan sadece insanlar yok, hayvanlar da oyunun içinde yer alan unsurlardan. Oyuncular şehirlerini arkadaşlarıyla paylaşabiliyor ve arkadaşlarının şehirlerini ziyaret edebiliyorlar. Oyun için satın alma seçeneğinin de yer aldığı Fantasy Town, çevrim dışı olarak da oynanabiliyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver