iPhone, iPad, iPod Touch İçin Resmi Türk Hava Yolları Uygulaması Ücretsiz İndir Fly Turkish Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad, iPod Touch İçin Resmi Türk Hava Yolları Uygulaması Fly Turkish Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Fly Turkish isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Fly Turkish, Türk Hava Yolları ya da diğer adıyla Turkish Airlines misafirlerine yönelik hazırlanmış bir uygulama. Bu uygulama ile birçok işlem yapmak mümkün. 

Mobil bilet ve rezervasyon bölümünde bilet bakabilir, rezervasyon ya da doğrudan satın alma işlemi gerçekleştirilebilir.

Miles & Smiles kısmında ise Türk Hava Yolları‘nın özel üyelik başvurusu yapılabilir. Üyeler ise bu kısma doğrudan erişebilirler.

Akıllı telefon ya da tablet üzerinden online check-in işlemi için de Fly Turkish uygulaması kullanılabilir. Koltuk seçimi ve seçilmiş koltuğu değiştirme imkanı bu menü üzerinden sağlanıyor.

THY uçuşlarının kalkış ve iniş bilgileri Fly Turkish uygulaması üzerinden sunuluyor. Misafirinizin ya da bir başka yolcunun uçağının ne zaman kalktığını ve ne zaman indidiğini bu sayede görüntülemek mümkün.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver