iPhone, iPad, iPod Touch İçin Pingdom Uygulaması Ücretsiz İndir Pingdom Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad, iPod Touch İçin Pingdom Uygulaması Pingdom Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Pingdom isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

İnternet sitelerinin barındırıldığı sunucuların performansları kimi zaman hayati öneme sahiptir. Sunucular sürekli kararlı bir şekilde çalışmalarını sürdürmeli ve ziyaretçilerin isteklerine yanıt vermelidir. Ancak kimi zaman sunucularda yavaşlamalar ya da çökme diye tabir edilen anlık duraksamalar olabilir. Pingdom uygulaması ile bu tür sorunların yaşanması halinde iPhone ya da iPad’inize uyarı gelmesini sağlayabilirsiniz. Böylelikle sorun ya da sorunlara hızlıca müdahale edeebilir ve maddi – manevi zararların oluşmasını engellemiş olursunuz.

Ziyaretçilerin ziyaret etmek isteyip de kapalı olduğunu ya da yavaş çalıştığını gördükleri internet sitelerine daha sonra girmeye pek yanaşmadıkları bilinen bir gerçek. Pingdom ile bu tür olumsuz ziyaretçi deneyimlerinin önüne geçmek mümkün.

Pingdom uygulamasının özellikleri:

Uygulama notlarını bildirim olarak alma.
Takip edilen sitelerin bağlı oldukları sunucunun anlık yükünü izleyebilme, takip edebilme.
Birden fazla site için ayrı ayrı takip edebilme olanağı.
HTTP, Ping, DNS, SMTP, IMAP, POP3, TCP port gibi alt konulara ait özellikler.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver