iPhone, iPad, iPod Touch İçin Online Savaş Oyunu Ücretsiz İndir SHADOWGUN: DeadZone Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad, iPod Touch İçin Online Savaş Oyunu SHADOWGUN: DeadZone Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda SHADOWGUN: DeadZone isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

SHADOWGUN: DeadZone, iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırlanmış olan olan bir savaş oyunu. Aksiyon unsurlarının da bolca bulunduğu oyunda arkadaşlarla ya da oyun ağında bulunanlarla toplam en fazla 12 kişi olacak şekilde mücadele edilebiliyor.

Deadmatch” ya da “zone control” modlarından birini seçerek söz konusu türlerin özellikleri çerçevesinde savaşılabiliyor. Birbirinden farklı karakterlerden birini tercih ederek oyunda kendinizi temsil edebilir ve çok çeşitli silahlar kullanabilirsiniz.

Oyun yüksek grafik kalitesine sahip olması sebebiyle 512 MB ara bellek yani RAM birimine sahip cihazları ve bu özelliklerin fazlasının bulunduğu ürünlerde oynanabiliyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver