iPhone, iPad, iPod Touch İçin Modern Combat 4: Zero Hour Oyunu Ücretsiz İndir Modern Combat 4: Zero Hour Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad, iPod Touch İçin Modern Combat 4: Zero Hour Oyunu Modern Combat 4: Zero Hour Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Modern Combat 4: Zero Hour isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Modern Combat 4: Zero Hour, serinin yeni oyunu olarak App Store üzerindeki yerini aldı. Gameloft tarafından hazırlanan ve yapım çalışmalarımın bir yıl kadar sürdüğü ifade edilen oyun, nükleer bir facianın ardından dünyanın önde gelen liderlerini teröristlerin elinden kurtarmayı konu ediniyor. FPS yani birinci şahıs nişancı türü bu oyun ile bu askeri ekipteki yerinizi alarak dünya liderlerini kurtarma macerasına atılmak mümkün.

Dramatik bir hikâyeye sahip olan oyun, savaş sahnelerindeki yeni taktik sistemleri ile yepyeni savaş ortamları doğuruyor. Antarktika’dan Barselona’ya kadar uzanan çok geniş bir bölgede geçen Modern Combat 4: Zero Hour, neredeyse tüm dünyada teröristlerle mücadele etmeyi gerektiriyor. Tabii ki bu durum da arka arkaya farklı mekânlarda savaş sahnelerinin gelmesine zemin hazırlıyor.

Bir konsol oyunun sahip olabileceği hemen her unsuru mobil cihaz dünyasının tüm nimetlerinden faydalanarak sunan Gameloft, Modern Combat 4: Zero ile adeta mobil oyunlar dünyasının üst seviyesini belirliyor. Zira ses, oynanabilirlik ve grafikleri son derece kaliteli. iPhone 5 için oyunun Retina ekran desteği olduğunu da ekleyelim.

Çoklu oyuncu seçeneği de bulunan oyunda Gameloft hesabı üzerinden rastgele oyuncularla ya da arkadaşlarınızla bu görevi birlikte yerine getirebilirsiniz. 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver