iPhone, iPad, iPod Touch İçin Kuleden Kaçma Oyunu Ücretsiz İndir Icy Tower 2 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad, iPod Touch İçin Kuleden Kaçma Oyunu Icy Tower 2 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Icy Tower 2 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Icy Tower 2, çekici grafikleri ve oyun konusuyla iPhone ve iPad kullanıcılarını kısa sürede kendisine bağlayabilecek başarılı bir aksiyon oyunu.

Icy Tower 2, sevimli karakterin bulunduğu yerden yani kuleden kaçmasını konu alan oyun, yukarı yönlü harekete olan eğilimi ile dikkat çekiyor. Hızın ve stratejinin bir arada sunulmasını gerektiren oyun, kahramanın altınları toplayarak sürekli yukarı yönde hareket etmesinin merkezinde geçiyor. Tabii ki bu merkez, hareket eden zeminler ve bazen elde edilen özel güçlerle süsleniyor.

Konusu itibariyle pek de yeni olmayan ancak bilinen bir konuyu güzel bir şekilde işleyen Icy Tower 2, oyun içi sesleriyle de keyif veriyor. Bununla birlikte karakterin kişiselleştirilebilmesi ve grafiklerin titizlikle hazırlanması dikkat çeken özellikler.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver