iPhone, iPad, iPod Touch İçin Küçük Hayvan Biriktirme ve Besleme Oyunu Ücretsiz İndir Littlest Pet Shop Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad, iPod Touch İçin Küçük Hayvan Biriktirme ve Besleme Oyunu Littlest Pet Shop Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Littlest Pet Shop isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Littlest Pet Shop, özellikle kız çocuklarına hitap eden bir hayvan besleme ve yetiştirme oyunu. Gameloft tarafından sunulan oyun, hayvanları seven ve onları beslemek isteyen gençleri hedefleyerek bu ilgiyi mobil dünyaya taşıyor.

BLYTHE ve onun arkadaşları olan Minka, Penny, Russel ve diğerlerinin de bizlere yardım ettiği oyunda, bu küçük arkadaşları evlatlık edinip söz konusu küçük hayvanların bakımları ve yetiştirilmeleri ile ilgilenmelerini sağlıyor.

Kedi, köpek ve daha birçok hayvandan oluşan yüz elliden fazla hayvanın bulunduğu oyunda, bu hayvanları yıkayabilir, besleyebilir ve küçük oyunlarla eğlendirebilirsiniz. Diğer yandan ev kurarak çok sayıda evcil hayvana yaşama alanları oluşturabilirsiniz. Oyunu oynayan diğer arkadaşlarınızın evlerini ziyaret ederek gizli nesneleri bulabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver