iPhone, iPad, iPod Touch İçin Fotoğraf Düzenleme ve Efekt Uygulaması Ücretsiz İndir Pixlr Express Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad, iPod Touch İçin Fotoğraf Düzenleme ve Efekt Uygulaması Pixlr Express Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Pixlr Express isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Pixlr Express, iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırlanmış bir fotoğraf – resim düzenleme uygulaması. Ücretsiz olmasına rağmen oldukça başarılı özellikleri kullanıcılara sunabilen uygulama efekt ve düzenleme konularıyla bir hayli öne çıkıyor. Fotoğrafı ya da resmi kırpmaktan, döndürmekten ve renkleriyle oynamaktan tutalım da değişik çerçevelerle onu tamamlamaya kadar birçok seçenek kullanıcılara sunuyor.

Instagram tarzı efekt özellikleri de bulunan uygulama ile birkaç dokunuşla görsellere bambaşka bir hava getirmek mümkün kılınmış. İster giriş seviyesinde bir kullanıcı isterseniz de profesyonel bir tasarımcı olun kullanabileceğiniz özelliklere sahip Pixlr Express şimdiden ciddi bir indirme sayısına ulaşmış durumda.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver