iPhone, iPad, iPod Touch İçin Fotoğraf Arama Motoru Uygulaması Ücretsiz İndir 500px Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad, iPod Touch İçin Fotoğraf Arama Motoru Uygulaması 500px Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda 500px isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

500px fotoğraf servisinin resmi olarak yayınlanan iPad uygulamasıdır. Manzara fotoğrafları, vahşi yaşamdan kareler, portreler ve benzeri tüm 500px genişlikteki kaliteli fotoğrafları arşivlemektedir. Fotoğraf arşivindeki fotoğrafları llistenize ekleyebilir, yorum yazabilir, beğendiklerini indirebilir veya arkadaşlarınıza yollayabilirsiniz.

– Üye kaydınızı gerçekleştirdikten sonra 14 gün boyunca servisi sınırsız kullanabilirsiniz.

Genel Özellikleri:★ Popüler, editör seçimi, yeni eklenenler ve en gözde fotoğraflar arasından arama yapabilirsiniz. Fotoğraflar gerçek zamanlı olarak değişmekte ve her zaman hoş bir 500px resmiyle karşılaşmaktasınız.★ Kategoriye göre listeleme seçeneği.★ Detaylı arama★ Her hangi bir ölçekleme olmadan fotoğrafın gerçek boyutunu görebilme.★ 500px hesabınızla girerek beğendiğiniz fotoğrafları favorileriniz arasına alabilirsiniz.★ Her fotoğrafa yorum yazabilir, paylaşabilir ve beğendiğinizi belirtebilirsiniz.★ Her fotoğrafta lokasyon verisi, exif bilgileri ve diğer detayları yer almaktadır.★ Popüler sosyal ağlarda Twitter, Facebook ve daha fazlasında resmi tüm sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.★ Arşivinizden veya o anda gerçek zamanlı olarak slaytshow olarak görüntüleyebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver