iPhone, iPad, iPod Touch İçin Dungeon Hunter 3 Oyunu Ücretsiz İndir Dungeon Hunter 3 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad, iPod Touch İçin Dungeon Hunter 3 Oyunu Dungeon Hunter 3 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Dungeon Hunter 3 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Gameloft mühendisleri tarafından hazırlanan Dungeon Hunter 3, hem senaryosu hem de grafikleriyle ilk andan itibaren oyun severleri kendisine bağlayabilecek bir oyun. Dungeon Hunter 3, rol yapma türüne ait bir yapım.

Karakterler:

Dungeon Hunter 3 bünyesinde yer alan karakterlerin her birinine kendisi ile bütünleşmiş bazı özellikleri bulunuyor. Oyunda zaman geçirdikçe ve mücadele ettikçe ortaya çıkıyor ki, oyunun başında seçilen karakterde sivrilen bazı özellikler baş gösterebiliyor. Diğer yandan oyunun herhangi bir aşamasında bir başka karakteri seçip oyunu oynamayı sürdürebilme seçeneği sunuluyor.

Warlord: Vücut yapısı olarak oyunun en büyük karakteri rakipleriyle savaşırken özellikle de yakın dövüş konusunda onlara ciddi dersler verebiliyor.

Shaman: Orta Asya’da var olan şamanlara benzeyen bir şekilde kalkanı ve topuzu ile kendisini hemen tanıyabileceğini bu karakter, hem savunma hem de hücum konusunda son derece başarılı.

Astromancer: Oyunda, fizik ötesi güçleri olan bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. Büyü yapma ve rakiplerini bu büyülerle alt etme özellikleri mevcut.

Trickster: Sahip olduğu oku ve yayıyla sıradan bir savaşçı olarak görünse de ileri mesafelerden rakiplerine yolladığı oklarla onları alt edebiliyor.

Oyunda öne çıkan karakterler ve karakterler arası mücadele, geniş oyun içi özellikler ve araçlar sayesinde tam bir bütünlük gösteriyor. Oyun içi kazanç sistemi üzerine kurulu olan yapı bazı ürünlerin ücretli olarak satın alınmasına imkan tanıyor.

Dungeon Hunter 3 Özellikleri

4 karakter seçeneği (Warlord, Astromancer, Trickster ve Shaman) – Kadın veya erkek karakterler
1000+ parça
4 fantastik harita
Çoklu oyuncu desteği (Multiplayer)
Online skor paylaşımı
Oyun içi ekipman satın alma

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver