iPhone, iPad, iPod Touch İçin Dizi, Film ve Canlı TV İzleme Uygulaması Ücretsiz İndir tvyo Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad, iPod Touch İçin Dizi, Film ve Canlı TV İzleme Uygulaması tvyo Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda tvyo isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

tvyo, Doğuş Yayın Grubu tarafından hazırlanmış olan hem canlı tv izleme hem de var olan dizileri ve tv programlarını seyretme uygulaması. Popüler diziler , spor müsabakaları, klipler ve tv programları başta olmak üzere birçok medya yapımına ulaşılabilmesini sağlayan uygulama ile iPhone ya da iPad’in olduğu her yerden söz konusu içerikleri izlemek mümkün kılınıyor.

NTV Spor’un da yer aldığı uygulama, bu sayede birçok spor müsabakasına dair video haberleri, spor müsabakalarını ve canlı maç yayınlarını izleme imkanı sunulunuyor.

Star TV, NTV, NTVSpor ve Kral TV‘nin sahibi olan Doğuş Yayın Grubu tarafından sunulan uygulama, söz konusu kanalların canlı yayınlarını da mobil cihazlara aktarıyor.

Tvyo’da Yer Alan Dizilerin Bazıları

Muhteşem Yüzyıl
İşler Güçler
Leyla ile Mecnun
Revolution
Bahzat Ç.
Şubat
Bir Erkek Bir Kadın
Being Human
Seksenler
Hit & Miss
Sakarya Fırat
Ağır Roman Yeni Dünya
Dila Hanım
Game of Thrones
20 Dakika
The Newsroom
Şevkat Tepe
FirarBabalar ve Evlatlar
İnsanlar Alemi 
Evlerden Biri
İffet

Tvyo’da Yer Alan Canlı TV Kanalları

Star
Ntv Spor
Cnbc-e
Ntv
Kral TV
Kral Pop TV
e2

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver