iPhone, iPad, iPod Touch İçin Analytics Uygulaması Ücretsiz İndir Dashboard for Google Analytics Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad, iPod Touch İçin Analytics Uygulaması Dashboard for Google Analytics Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Dashboard for Google Analytics isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Dashboard for Google Analytics, internet sitesi sahipleri için hazırlanmış bir bilgi uygulamasıdır. Bu uygulama ile internet sitenizi kaç kişinin ziyaret ettiğinden detaylı istatistiklere kadar birçok konuda bilgi edinmek mümkün.

Günlük tekil ziyaretçi sayısı, haftalık ve aylık ziyaretçi sayısı gibi temel konuların yanı sıra ziyaretçilerin sitede ne kadar vakit geçirdikleri, site sahibinin belirttiği hedefin ne kadar gerçekleştiği gibi konularda hizmet veren Dashboard for Google Analytics, hemen her seviyede kullanıcıya hitap edebiliyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver