iPhone, iPad 2 ve iPod Touch İçin Metin Okuma ve Çeviri Programı Ücretsiz İndir ABBYY TextGrabber + Translator Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad 2 ve iPod Touch İçin Metin Okuma ve Çeviri Programı ABBYY TextGrabber + Translator Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda ABBYY TextGrabber + Translator isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

TextGrabber + Translator uygulaması iPhone‘u çeviri yapabilen bir mobil tarayıcıya dönüştürmekte. Resmini gördüğünüz metnin fotoğrafını çektikten sonra uygulama herhangi bir internet bağlantısına ihtiyaç duymadan fotoğraftaki metni dönüştürmeye başlıyor. Geçen belli bir sürenin ardından tanımladığı metni karşınıza çıkartmakta. Son adım olarak fotoğraf içerisindeki metin 60+ farklı dili tanıyan uygulama tarafından tarama yapıldıktan sonra, yaklanan metni 40+ farklı dile çevirebilir, SMS ile gönderebilir, Facebook, Twitter ve Evernote hesaplarınızda saklayabilir, sosyal ağlarda paylaşabilir veya mobil cihazınıza kaydedebilirsiniz. “Bilgi ve Dosya Yönetimi” kategorisi altında 2011 Mobile Star Awards birincilik ödülünü almış başarılı bir metin tanımlama uygulaması.

Genel Özellikleri:

iPhone 4s, iPhone 4, iPhone 3GS, iPod Touch ve iPad 2 uyumludur.
Apple iOS 4.0 ve üzeri sürümleri destekler.
ABBYY firması tarafından üretilmiştir. Mobil OCR Teknolojisi kullanılmıştır.
Bir kitap, bir döküman, fiş, makale, servis kitapçığı, şözleşme metinleri, beğendiğiniz bir resmin üzerinde yer alan bir slogan yada yazıyı fotoğrafını çekmeniz ve uygulamanın tanımlamasını beklemeniz yeterli.
60+ dilde metni tanıyabilme, tanımlanan metni 40+ farklı dile çevirebilme özelliği. Bu işlemler İnternet bağlantısı gerektirir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver