iPhone İçin Multimedya Format Dönüştürücü Ücretsiz İndir Xilisoft iPhone Video Converter Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone İçin Multimedya Format Dönüştürücü Xilisoft iPhone Video Converter Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Xilisoft iPhone Video Converter isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone telefonu için geliştirilen bu video dönüştürme aracı ile AVI, MPEG, DivX, MOV, VOB, MP4 ve daha birçok video formatını iPhone’da oynatılmaya hazır hale getirebilirsiniz. Ayrıca ses dosyalarını da dönüştürebilen bu yazılım ile iPhone’unuza WMA, MP2, OGG, RA, AC3, APE, CDA gibi ses formatlarını da MP3’e dönüştürüp yükleyebilirsiniz.

PNG gibi resim formatlarını da destekleyen program ile tüm multimedya dosyalarınızı iPhone’unuz için uygun formatlara dönüştürüp cihazınız üzerinden erişebilirsiniz.

Dönüştürme işleminde giriş formatları:

Video formatları:

AVI, MPEG, WMV, MP4, FLV, MKV, H.264/MPEG-4, DivX, XviD, MOV, RM, RMVB, M4V, VOB, ASF, 3GP, 3G2, SWF, H.261, H.264, DV, DIF, MJPG, MJPEG, DVR-MS, NUT, QT, YUV, DAT, MPV, NSV AVCHD Video (*.mts, *.m2ts), H.264/MPEG-4 AVC (*.mp4), MPEG2 HD Video (*.mpg; *.mpeg), MPEG-4 TS HD Video (*.ts), MPEG-2 TS HD Video (*.ts), Quick Time HD Video (*.mov), WMV HD Video (*.xwmv), Audio-Video Interleaved HD Video (*.avi)

Ses formatları: 

MP3, WMA, AAC, WAV, CDA, OGG, FLAC, APE, CUE, M4A, RA, RAM, AC3, MP2, AIFF, AU, MPA, SUN AU Format

Görüntü formatları: 

BMP, GIF, JPEG, PNG

Dönüştürme işleminde çıkış formatları: 

Video formatları: 

MPEG, MP4, H.264/MPEG-4, MOV, MPEG-4

Ses formatları:

MP3, AAC, WAV, M4A, AIFF

Görüntü formatları:

BMP

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver