iPhone İçin Kartvizit Okuma Programı Ücretsiz İndir ABBYY Business Card Reader Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone İçin Kartvizit Okuma Programı ABBYY Business Card Reader Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda ABBYY Business Card Reader isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Biriktirdiğiniz kartvizitlerin bilgilerini telefonunuzun rehberine kolayca aktarmak istemez misiniz? Tüm irtibat bilgileri 3 basit adımla rehberinize ekleniyor. İlk olarak yapmanız gereken kartvizitin fotoğrafını çekmek. 2. aşamada eğer gerek duyarsanız kısa bir gözden geçirme ve düzeltme yapmanız lazım. 3. aşama ise kaydet tuşuna basmanızla sonlanıyor. OCR (optik karakter tanıma) teknolojisinde güvenilir bir yere sahip olan ABBYY‘nin hazırladığı yazılım mobil kullanıcılara zaman kazandırıyor.

Türkçe ve genel Avrupa dillerinin de dâhil olduğu diğer 16 dildeki kartvizitler Business Card Reader ile kolayca rehberinize ekleniyor. Business Card Reader hem kartvizitin telefon, adres, elektronik posta ve diğer alanlarını belirler, hem de her birini doğru olarak okur. Programı kullanırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta çektiğiniz fotoğrafın gölgesiz ve temiz olması. Gerisini sizin için ABBYY Business Card Reader hallediyor.

Desteklediği Telefon Modelleri:iPhone 3GS ve iPhone 4En Düşük Sistem Gereksinimleri:16 MB kullanılabilir sabit disk alanı. Otomatik odaklanan 3 mega pikselli kamera (iPhone 3Gs için) veya yakınlaştırıcı lense sahip 2 mega pikselli kamera (iPhone 3G için)

4.0 Sürüm Yenilikleri

Kartvizitlerin tanıtılmış fotoğraflarını cardHolder arşivine ekleyerek arama yapma.CardHolder’ın hızlı arama seçeneğiyle ada, tarihe, şirket adına göre arama yapabilme.Tıklanabilir özellikteki bilgiler sayesinde tek tıkla arama yapılabilir, e-posta gönderilebilir veya çevrimiçi linklere ulaşılabilir.Yeni eklenen kişilerle ilgili Twitter, Facebook ve LinkedIn’de arama yapma imkanı.Tanımlanma dilleri: İngilizce, Hollandaca, Danca, İspanyolca, Endonezya dili, İtalyanca, Almanca, Norveççe (her iki lehçe), Portekizce (Portekiz), Portekizce (Brezilya), Rusça, Türkçe, Ukraynaca, Fince, Fransızca ve İsveççe.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver