iPhone İçin Fotoğraf Yükleme Paylaşma Uygulaması Ücretsiz İndir Shutterfly for iPhone Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone İçin Fotoğraf Yükleme Paylaşma Uygulaması Shutterfly for iPhone Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Shutterfly for iPhone isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

İnternetin hızla büyüyen fotoğraf paylaşım ve depolama servisi sunan Shutterfly‘ın mobil uyguluması artık cep telefonlarınızda. Uygulama sayesinde, Shutterfly hesabınızla oturum açıp resimlerinizi yükleyebilir, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.Shutterfly hesabınıza daha önce yüklemiş olduğunuz fotoğraflara ulaşabilirsiniz. Uygulamanın en güzel yanlarından birisi olan sınırsız sayıda fotoğraf yükleyebilme imkanı sayesinde isterseniz fotoğraflarınızı bu uygulamayla depolayabilirsiniz. Yüklediğiniz fotoğrafları, Facebook duvarınızda arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz.Fotoğrafları doğrudan Shutterfly hesabınıza yükleyebilir, albümler oluşuturup onları istediğiniz süre boyunca saklayabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver