iPhone İçin Arkadaşlarınızla Konuşabilmenizi Sağlan Telsiz Programı Ücretsiz İndir HeyTell Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone İçin Arkadaşlarınızla Konuşabilmenizi Sağlan Telsiz Programı HeyTell Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda HeyTell isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

HeyTell anlık arkadaşlarınızla konuşabilmenizi sağlan bir telsiz programıdır. Arkadaşlarınızın telefon modeli farketmeksizin HeyTell ile birbirinizle konuşabilirsiniz. Yaptığınız konuşmalar kaydedilebilir, yeniden dinlenebilir ya da silinebilirler.

Özellikleri:– Sms atmaktan daha hızlı- Mesajlarınız bir e-mail kadar yer tutuyor- Wi-Fi & 3G bağlantısı destekliyor

Uygulama 3 farklı gizlilik seviyesiyle arkadaşlarınıza bağlanmanızı sağlıyor.

Düşük Gizlilik: Bütün Facebook, Twitter arkadaşlarınız, cep telefon numaranızı ve e-mail adresinizi bilenler size mesaj atabilir.

Orta Gizlilik:  Bütün Facebook, Twitter arkadaşlarınız, HeyTell arkadaşlarınızın arkadaşları, cep telefon numaranızı ve e-mail adresinizi bilenler size mesaj atabilir.

Yüksek Gizlilik: Arkadaşlarınızla önce siz bağlantıya geçmeden ya da Facebook, Twitter, email veya sms davetlerini kabul etmediğiniz kimse size mesaj atamaz.

Ayrıca bulunduğunuz yeri de bağlantıda olduğunuz kişilerle paylaşabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver