iPad için Sayı Öğrenme ve Sayı Sayma Uygulaması Ücretsiz İndir Little Digits Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPad için Sayı Öğrenme ve Sayı Sayma Uygulaması Little Digits Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Little Digits isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sadece iPad için geliştirilmiş olan Little Digits uygulaması, çocuklara sayıları ve saymayı öğretiyor. Bunu ise kendi farklı tasarımı ve ilginç yapısı ile yapıyor. Şöyle ki çocuklar ekranda gördükleri sayılar kadar ekrana parmaklarını koyuyor ya da dokunduruyor ve o şekilde bir doğrulama yöntemi kullanılıyor. iPad’in çoklu dokunmatik sistemini kullanan bu uygulama, farklı animasyon şekilleri ile öğretirken eğlendiriyor.

Little Digits uygulaması sadece sayıları ve saymayı öğretmiyor. Bunun yanında toplama, çıkarma gibi basit işlemleri de aynı mantık ile çocuklara yaptırabiliyor. İçerisinde sayılar ile farklı oyunlarında bulunduğu bu uygulamada, çocukların sayısal zekasının ve becerisinin geliştirilmesi amaç edinilmiş. Bu yüzden görevini çok iyi yerine getiren bu uygulamaya Apple 2012 yılı içerisindeki en iyi uygulamalardan biri ünvanını vermiş. Uygulama sesli olarak da cevap verme özelliğine sahip ve bu dil İngilizce. Bunun için uygulama diğer ülkeler için kendi sesini kaydetme ve kullanma özelliğini de ekleyerek daha kaliteli bir yapıya bürünmüş.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver