iPad İçin Sahibinden.com Emlak Uygulaması Ücretsiz İndir sahibinden.com Emlak Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPad İçin Sahibinden.com Emlak Uygulaması sahibinden.com Emlak Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda sahibinden.com Emlak isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

sahibinden.com Emlak, sahibinden.com üzerinde yer alan emlak ilanlarının bulunduğu ücretsiz bir iPad uygulamasıdır. Bu uygulama ile, site üzerinde yayında olan emlak ilanlarını görüntüleyebilirsiniz. ilanlarda yer alan emlak unsurlarının harita üzerinde gösterilmesini sağlayabilen uygulama, ilanda adı geçen yerin tam olarak nerede olduğunu görmenize yardımcı olur.

Uygulama üzerinden arama seçenklerini kullanarak ilanlarınızı daraltabilir ve tam olarak istediğiniz ilana ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz ilanların harita üzerindeki konumlarını öğrendikten sonra, kendi konumuzdan yola çıkarak yol tarifi almanız da mümkün.

Beğendiğiniz ilanları sahibinden.com hesabınızı kullanarak favorilerinize ekleyebilir ve sosyal ağ hesaplarınız üzerinden paylaşabilirsiniz.

1.0.3 güncellemesi sonrasında:

iOS 6 uyumu sağlandı.

iPhone ve iPad İçin Sahibinden.com Emlak Uygulaması Tanıtımı

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver