iPad için Parmak Puzzle Oyunu Ücretsiz İndir Finger Tied Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPad için Parmak Puzzle Oyunu Finger Tied Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Finger Tied isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

iOS cihazlar içerisinden sadece iPad’e özel geliştirilen oyunlardan biri olan Finger Tied, farklı ve eğlenceli bir puzzle oyunu. Eğer parmaklarınızın hızına, çevikliğine ve becerisine güveniyorsanız tam sizlik bir oyun olan Finger Tied, farklı parmak hareketleri ile şekilleri tamamlamanızı söylüyor. 4 parmağınızı kullanarak oynadığınız bu yapımda, şekilleri yerine koyuyorsunuz ya da yerlerinden çıkarıyorsunuz. Bu şekilde kalan bir şekil ile oyunu bitirmeye çalışıyorsunuz ancak, parmaklarınızdan biri tuttuğunuz şekilden kayar ya da çıkarsa işte o zaman oyunun sonuna geliyorsunuz. Bu sayede oyun parmaklarınızı yorarken, zihninizi de kullanmanızı sağlıyor.

Finger Tied oyununu ister tek başınıza isterseniz çok oyuncu ile oynamanız mümkün. Hatta bu şekilde bir partiye de çevirebileceğiniz oyunda, yüzden fazla bulmaca ve puzzle var. Bunların dışında isterseniz kendi puzzleınızı da oluşturabildiğiniz yapımda, bu bulmacaları arkadaşlarınızla ya da diğer oyuncular ile paylaşabilirsiniz. Son olarak oyunun Gamecenter desteği de bulunuyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver