iPad İçin Online Hikaye Oluşturma Uygulaması Ücretsiz İndir Storify Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPad İçin Online Hikaye Oluşturma Uygulaması Storify Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Storify isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Storify, 2011 yılında Time Dergisi tarafından en iyi 5 sosyal medya websitesindan biri seçilmiş bir web servisi. Kendi sosyal medyanızı daha doğrusu kendi sosyal hikayenizi oluşturmanızı sağlayan bir araç. iPad için hazırlanmış versiyonda güzel bir arayüz eşliğinde bu işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. Hikayenizi oluştururken youtube üzerinden video aratabilir, beğendiğiniz bir resmi sürükleyip kendi hikayeniz içine çekebilir, ilginizi çeken bir yapıyı alıntı yapabilir ve kendi hikayenizi tamamlayabilirsiniz. Tüm bu işleri parmaklarınız yorulmadan gerçekleştirmenizi sağlayan uygulama Twiter, Facebook, Instigram ve Youtube servislerini üzerinden tarama yaparak çalışmakta. 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver