iPad için OGame Oyunu Ücretsiz İndir OGame Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPad için OGame Oyunu OGame Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda OGame isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Çoklu oyunculu online strateji oyunu olan OGame için web ve masaüstü uygulamasından sonra iPad uygulaması da yayınlandı. OGame için iPad uygulaması oyun için diğer platformlara yakın performans sergiliyor ve her türlü özelliği destekliyor. Rastgele bir gezegende başladığınız oyunda, stratejiler geliştirerek daha da güçlenip bir uzay filosu kurabiliyorsunuz. Bu sayede uzayın derinliklerinde bir imparatorluk da kurabilirsiniz.

OGame oyunu ile savaşırken aynı zamanda ticaret yapmanızda mümkün. Bu şekilde oyunda ilerleyip kurduğunuz imparatorluğu daha da büyütebilir, sahiplenilmemiş gezegenlere sömürgecilik yapabilirsiniz. Ticaret yaparken de bir strateji geliştirebilir, en düşük gereksinimler ile büyük bir başarı elde edebilirsiniz. İşte bunların hepsini OGame iPad uygulaması ile sorunsuzca yapabileceksiniz.

Uygulamaya Git

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver