iPad için Monitör Olarak Kullanma Uygulaması Ücretsiz İndir Splashtop XDisplay Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPad için Monitör Olarak Kullanma Uygulaması Splashtop XDisplay Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Splashtop XDisplay isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Splashtop XDisplay, iPad’i ikinci bir monitör olarak kullanmanızı sağlayan mobil uygulamadır. Bu mobil uygulama ile yeni bir monitör satın almadan, elinizdeki iPad’i monitör olarak kullanabilirsiniz.

Bu uygulamanın yanı sıra, bilgisayarınızda olması gerekeen Splashtop XDisplay programı ile birlikte aynı ağ bağlantısını kullanarak ekran ilişkisini kurmaya başlayabilirsiniz. Bağlantının kurulmasının ardından iPad’i ikinci monitör olarak atamanızla birlikte Splashtop XDisplay özellikleri de devreye giriyor. iPad üzerinde yer alan görüntülere yakınlaşıp onlardan uzakşabilen uygulama, video oynatmanız halinde de bunu ekranına taşıyabiliyor. Diğer yandan sanal klavye ile olası bir metin girme ihtiyacınız halinde bu işi gerçekleştirebiliyor.

Windows Aero teması kullanan bir bilgisayar ile sorunsuz bir şekilde çalışabilen Splashtop XDisplay, iPad ekranının dikeyden taraya ya da tam tersi dönüşlerine de uyum sağayabiliyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver