iPad İçin Hareketli Fotoğraf Oluşturma Paylaşma Uygulaması Ücretsiz İndir Echograph Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPad İçin Hareketli Fotoğraf Oluşturma Paylaşma Uygulaması Echograph Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Echograph isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Fotoğraf çekmeye ve paylaşmaya yeni bir boyut kazandıran Echograph, artık fotoğraflarınızı hareketlendirecek. Yapmanız gerekenler çok basit. Beş saniyelik bir video çekiyorsunuz. Sabit olarak kalmasını istediğiniz görüntüyü durduruyorsunuz. Hareketli kalmasını istediğiniz yerleri seçiyorsunuz ve istediğiniz kısım döngü halinde sürekli olarak hareket ediyor.

Program, GIF fotoğraflar oluşturarak, sıradan fotoğraflara hareketlilik kazandırıyor.Echograph, Clear Media adlı yazılım şirketi tarafından yaratılmış. Şirketin CEO’su Nick Alt, klasik fotoğraf paylaşma uygulamalarının yeterli olmadığını düşünüp ekstra özellikler katmak istemiş ve bu konuda gayet başarılı olmuş gibi gözüküyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver