iPad İçin Fotoğraf Yükleme Paylaşma Uygulaması Ücretsiz İndir Shutterfly for iPad Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPad İçin Fotoğraf Yükleme Paylaşma Uygulaması Shutterfly for iPad Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Shutterfly for iPad isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

İnternetin hızla büyüyen fotoğraf paylaşım ve depolama servisi sunan Shutterfly, iPad uygulamasıyla mobil cihazlarınızda. Shutterfly iPad uygulamasına iTunes sanal market üzerinden ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

Uygulamayı yükledikten sonra, Shutterfly hesabınızla oturum açıp resimlerinizi yükleyebilir, paylaşabilirsiniz. Uygulamna sayesinde Shutterfly hesabınıza daha önce yüklemiş olduğunuz fotoğraflara ulaşabildiğiniz gibi, dilerseniz slayt gösterisi olarak fotoğrafları tek tek gezebilirsiniz.

Uygulamanın en güzel yanlarından birisi olan sınırsız sayıda fotoğraf yükleyebilme imkanınızın olmasıdır. Yüklediğiniz fotoğrafları, Facebook duvarınızda arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.Fotoğrafları doğrudan Shutterfly hesabınıza yükleyebilir, albümler oluşuturup onları saklayabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver