iPad için Borderlands Legends HD Oyunu Ücretsiz İndir Borderlands Legends HD Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPad için Borderlands Legends HD Oyunu Borderlands Legends HD Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Borderlands Legends HD isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Borderlands Legends HD adı ile iPad için geliştirilen yapım, Pandora gezegeninde aksiyon ile gezip strateji ile yaşamda kalmaya çalışacağınız bir yapım. iPhone ve iPod Touch için geliştirilen Borderlands Legends versiyonun dan bir farkı olmayan Borderlands Legends HD sadece iPad‘ de daha iyi oynanması için HD adı ile büyük ekran için geliştirilmiş.

Oynanış ve hikaye olarak yine düşmanlar ile yeni stratejiler geliştirerek savaşacağımız yapımda, kullanacağımız karakterler için özel yetenek sistemi mevcut. Bu özel yetenek sistemi oyun ilerledikçe daha gelişen bir yapıya sahip. Farklı haritalar üzerinde görevler yapıp, hayatta kalma mücadelesi vereceğimiz Borderlands Legends HD oyununda, dükkanları kullanarak kullandığımız silah ve ekipmanları daha da üst seviyeye çıkarabiliyoruz.

Daha büyük ekran için geliştirilmiş ancak grafik ve performansından da ödün vermemiş olan yapımın fiyatı sanki biraz pahalı gibi. En azından iPhone ve iPod Touch versiyonuna göre daha pahalı.

Borderlands: Legends Çıkış Videosu

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver