ios nasıl yedeklenir ipad iPad ile alınan yedeği nasıl geri yüklerim iPad yedeği geri yükleme

Etiketler: ios, ios alınan yedeği geriyükleme, iPad yedekleme

IOS, iPhone, iPad Yedek Alma ve Geri Yükleme Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

IOS, iPhone, iPad Yedek Alma ve Geri Yükleme

IOS işletim sistemine sahip cihazlarınızı iTunes yazılımını kullanarak iPhone, iPad, iPod Touch gibi cihazlarınızı yedekleyip daha sonra cihazınızın açılmaması, sisteminizin zarar görmesi veya casus yazılımlar bulaşması halinde almış olduğunuz yedeği geri yükleyerek eski haline kavuşturabilirsiniz. Bu tip durumlarda genelde cihaz sıfırlanıyor ancak bu hiçte iyi bir durum değil, yüklediğiniz uygulamalar kayboluyor. Özellikle satın aldığınız oyun veya uygulama varsa tekrardan satın almanız gerekebiliyor. iPhone, iPad ve ipod Touch kullanıp da iTunes yazılımını kullanmayan yoktur. iTunes yazılımı ile cihazlarınızı yedekleyip yedeği geri yükleyebilirsiniz. Böylece ekstra bir program yüklemekle uğraşmamış olursunuz.

İlk yapmanız gereken sisteminizde iTunes yüklü değilse buraya tıklayarak http://www.apple.com/itunes/download/ en son sürüm iTunes programını sisteminize yüklemelisiniz.

iTunes programını sisteminize yükledikten sonra ilk iş yedek almayı anlatacağız. Programı çalıştırın ve cihazınızı bilgisayarınıza bağlayınız. Cihazınız bağlı iken iTunes ekranının sol sütunda “Devices” sekmesi altında bağlı olan cihazınızı görebilirsiniz. Üzerine gelip sağ tıkladığınızda açılan menüden “Backup” seçeneğini seçerek tüm kişisel verilerinizi ve ayarlarınızı yedekleyebilirsiniz.

iPhone, iPad, iPod touch gibi ios işletim sistemli cihazlarınızın sisteminin aşırı yavaşlaması, virüs gibi casus yazılımların bulaşması veya açılış ekranının gelmemesi gibi sorunlarla karşılaştığınızda daha önce almış olduğunuz yedeğinizi kolayca geri yükleyebilirsiniz. iTunes çalıştırdıktan sonra cihazınızı bilgisayarınıza bağlayınız. Ekranın sol kısmında bağladığınız cihazınızı göreceksiniz üzerine gelip sağ tıkladığınızda “Restore from Backup” seçeneğini seçiniz. Bu işlem daha önce almış olduğunuz yedeğin boyutuna göre zamanlaması değişmektedir.

Son Aramalar: ios, ios alınan yedeği geriyükleme, ios nasıl yedeklenir, ipad, iPad ile alınan yedeği nasıl geri yüklerim, iPad yedeği geri yükleme, iPad yedekleme, iphone, iPhone yedeği nasıl alınır, iPhone yedeği nasıl geri yüklenir, iPhone yedek yükleme, iPhone yedekleme, iPhone yedekleme nasıl yapılır

arabayı geri alma tekn, iphone yedek alma, i̇os casus yazılımm, itunes a yedeklediğim ipad bilgisayarda nerede, ipod touch 4g geri yükle seçeneği itunes, ipod 4g yedekleme, iphonu bilgisayara tak itunes geri, iphonr yedekten uygulama aktarma sorunu, iphone yüklenen uygulamalar yedekte gelmemesi, iphone yedekten geri nasil yuklerim

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver