ios kız arkadaş bulma uygulaması iphone kız arkadaş arama uygulaması sevgili bulma uygulaması indir Tolki

Etiketler: arkadaş bulma uygulaması indir, ios erkek arkadaş bulma uygulaması, Tolki indir

Sevgili Bulma Uygulaması Tolki İndir Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Sevgili Bulma Uygulaması Tolki İndir

5 dakikada sevgili bul sloganı ile yola çıkan Tolki adlı bu ücretsiz uygulama arama, tarama ve beklemek yok, nasıl tiplerden hoşlandığınızı işaretliyorsunuz ve uygulama size uygun olan ve lokasyon bazlı çalıştığı için size en yakın kişiyle eşleştirir. Güvenli ve kolay bir arayüze sahip olan uygulama ile yalnızca yazılı değil sesli mesajda gönderebiliyorsunuz. Günümüz değişen yaşam şartları ve zamanla yaşanan kıyasıya yarış çiftler arasındaki ilişkileri de değiştirdi. İnternet teknolojisi ile bambaşka bir yaşama sahip olduğumuz şu günlerde çiftlerinde birbirini bulması kolaylaştı. Günümüzde artık herkes akıllı cep telefonu kullanmaya başladı ve buda insanların yaşam tarzını değiştirdi.

“İlk cümleniz “merhaba, nasılsın” kelimelerinin ötesinde olsun. Sevdiğiniz bir şiirden, bir kitaptan ya da bir sinema filminden bahsederek sohbet kurabilirsiniz.

Mesajınızı yazarken imla kurallarına özen gösterin. Unutmayın, “de” ve “da”nın ayrı yazılması gerektiği yerlerde bitişik olması bazen sizin hakkınızda bir ön yargı oluşturabilir.

Esprili olun, ama aşırıya kaçmayın. Esprileriniz dozunda ve seviyeli olmalı.

Dış görünüşü hakkında espri yapmayın. İlk yazışmada bu hiç hoş karşılanmayacaktır.

Mesajlarınız için onun profilindeki detaylardan faydalanabilirsiniz.

Daha ilk konuşmanızda cinsellikten bahsetmeyin. Unutmayın, cinsellikle ilgili konular karşınızdaki kişinin sizi hemen engellemesine neden olabilir.

Onu merak ettiğinizi küçük detaylarla hissettirebilirsiniz. Ama asla ısrarcı olmayın.

İlk yazışmada özel, kişisel konulara girmeyin.

Hobileriyle ilgili konuşabilirsiniz. Siz de profilinizde hobilerinizden ne kadar çok bahsederseniz karşı tarafın sohbet açması
için o kadar çok konu vermiş olursunuz.

Yüzünüzün net görüldüğü, gülümsediğiniz fotoğrafların profilinizde yer alması karşı tarafta pozitif etki yaratabilir. Tolki’de tek fotoğrafla sınırlı olmadığınızı da hatırlatalım.

Unutmayın Tolki’de sesli mesaj da gönderebilirsiniz. Etkileyici bir ses tonuyla anlamlı bir sesli mesaj sizin hakkınızda olumlu bir etki yaratabilir.”

http://www.tolki.com

İOS İphone İçin Tolki İndir

Son Aramalar: arkadaş bulma uygulaması indir, ios erkek arkadaş bulma uygulaması, ios kız arkadaş bulma uygulaması, iphone kız arkadaş arama uygulaması, sevgili bulma uygulaması indir, Tolki, Tolki indir, Tolki uygulaması indir

tolki indir, android arkadaş bulma, tolki android, tolki android indir, iphone arkadaş bulma uygulaması, akıllı telefon arkadaş bulma programları, iphone arkadas bulma, android kız bulma, tolki android download, iphone arkadaş bul

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver