iOS için Rüya Düzenleme Uygulaması Ücretsiz İndir Dream:ON Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iOS için Rüya Düzenleme Uygulaması Dream:ON Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Dream:ON isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu gece rüyamda ne görsem acaba? Evet yanlış duymadınız, artık yatağınıza yatmadan önce o gece istediğiniz rüyayı görmenize yardımcı olacak bir iOS uygulaması olan Dream:ON, iTunes’ta yerini aldı bile.

Kontrolsüz bir şekilde rüya görmek insanların yorgun uyanmasına yol açabilecekken, rüyalarınızı kontrol altına alıp ne görmek istediğinize karar verirseniz göreceğiniz rüya sabah kalktığınızda bütün bir gününüzün güzel geçmesini sağlayabilir. Britanyalı Profesör Richard Wiseman rüyalarla ilgili araştırmaları sonucunda insanların istedikleri rüyaları görebilecekleri bir iOS uygulaması geliştirdi.

Dream:ON adlı uygulamayla kullanıcılar yatmadan önce hangi rüyayı görmek istediklerini ayarlayarak, mobil cihazlarını baş hizasında ters bir şekilde yanlarına koyuyorlar. Kullanıcı uykuya daldıktan sonra uygulama kullanıcının hareketlerini izleyerek daha önceden ayarlanmış olan ses sinyalleri sayesinde görmek istediğiniz rüyayı görmenize yardımcı oluyor ve sabah daha dinç ve zinde uyanmanıza olanak tanıyor.

Uygulamayı kullananlar, uyku düzenleri hakkında fikir sahibi olabilecekleri gibi, rüyalarında gördükleri insanları Facebook üzerinden paylaşma imkanıda bulacaklar. Dream:ON adlı uygulamayı indirerek ücretsiz olarak gelen 3 senaryoyla rüyalarınıza ayrı bir renk katabilirsiniz. Eğer uygulamadan memnun kalırsanız diğer rüya senaryolarını belirli bir ücret karşılığında satın alabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver