iOS İçin Resmi Yurtiçi Kargo Uygulaması Ücretsiz İndir Yurtiçi Kargo Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iOS İçin Resmi Yurtiçi Kargo Uygulaması Yurtiçi Kargo Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Yurtiçi Kargo isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

iOS işletim sistemli akıllı telefon sahipleri kargo göndermek istediklerinde kullanabilecekleri bir uygulamaya artık sahipler. Yurtiçi Kargo’nun resmi iOS uygulaması olan bu uygulama sayesinde pek çok işlemi sadece telefonunuzu ve uygulamayı kullanarak gerçekleştirmek mümkün.

Gönderi yapmak istediğinizde kargonuzun adresinizden alınması için çağrı yapabileceğiniz gibi harita üzerinde tüm şubeleri ve bilgilerini kolayca görebiliyorsunuz. Ayrıca gelen veya giden kargonuz varsa anlık olarak kolayca takip edebiliyor ve kargonuzun yeri hakkında bilgi edinebiliyorsunuz.

Bu detayların yanında kargonuzun detaylarına göre ücret hesaplama kısmı da unutulmamış. Böylece sürprizlerle karşılaşmıyorsunuz ve ne kadar ücret ödeyeceğinizi aşağı yukarı biliyor hale geliyorsunuz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver