iOS İçin Radyo Dinleme Uygulaması Ücretsiz İndir RADYO Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iOS İçin Radyo Dinleme Uygulaması RADYO Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda RADYO isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

SHOUTcast ortaklığı ile birlikte geliştirilen RADYO uygulaması iOS işletim sistemli akıllı telefon sahiplerinin Dünya’nın her yerinden radyoları rahatlıkla dinlemeleri için hazırlanmış bir uygulama.

Kısaca en temel ve güzel özelliklerinden bahsedecek olursak:

Kayıt yapabilme ve daha sonra kayıttan çalabilme yeteneği- Hızınıza göre ses düzeyini otomatik ayarlama imkanı- Rozet ve sosyal paylaşım olanakları- Sohbet olanakları- Kota takip özelliği

Ayrıca bütün bu özelliklere ek olarak pek çok yerde işinize yarayacak ekstra özellikler de uygulamada yer alıyor. Göründüğü kadarıyla akıllı telefonundan radyo dinlemek isteyenlerin isteyebilecekleri neredeyse her şeyi barındıran uygulama çalışmak için elbette aktif bir internet bağlantısına ihtiyaç duyuyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver