iOS için Popüler Ses Kayıt Uygulaması Ücretsiz İndir Microphone + Recording PRO Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iOS için Popüler Ses Kayıt Uygulaması Microphone + Recording PRO Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Microphone + Recording PRO isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

iOS kullanıcıları için hazırlanan Microphone + Recording PRO adlı bu ufak boyutlu uygulama, cihazınızın dahili mikrofonu kullanarak her türlü ses kaydı yapmanızı sağlıyor. Uygulama üzerinde 6 adet buton bulunuyor ve bunlardan micON yazılı olan kayıt esnasında mikrofonu açıp kapatmaya yarıyor. Alt sırada bulunan butonlar ise sağ baştan sırasıyla kayıt başlatmaya, kayıt listesine ulaşmaya, yapılan en son kaydı dinlemeye, sesi kapatmaya ve ekolayzıra gitmeye yarıyor.

Yapılan kayıtlar listelendiği zaman, kayıtları silme, kayıtların isimlerini değiştirme ve kayıtları tekrar dinleme gibi seçenekler mevcut oluyor. Bununla birlikte yapılan kayıtlar iTunes yardımı ya da Wifi bağlantısı ile birlikte Facebook, Twitter gibi sosyal ağlarda direk olarak paylaşılabiliyor. Retina Display desteği de bulunan MicPro uygulaması, iPhone, iPad ve iPod Touch üzerinde rahatlıkla çalışabiliyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver