İnternetten radyo dinlerken şarkıları kaydetme programı

İnternetten ücretsiz olarak radyo dinlemek ve dinlerken sevdiğiniz şarkıları anında kaydetmek istermiydiniz? Peki ya bir kaç radyo istasyonundan aynı anda müzik kaydı yapabilmeyi istermiydiniz? Bunu yapabileceğiniz çok güzel bir program mevcut.

Sponsorlu Bağlantılar

StreamWriter ücretsiz bir radyodan kayıt programıdır. Bu program portable versiyondur, yani kurulum gerektirmez. İndirdikten sonra çalıştırmak için sadece çift tıklamanız yeterlidir. Bu program ile birden fazla radyodan şarkı dinlerken bu şarkıları kaydedebilirsiniz.

Yukardaki ana program penceresinde 1 numara ile gösterdiğim yere programa eklemek istediğiniz radyo istasyonunun url adresini yazın (yada kopyalayıp yapıştırın). Eğer isterseniz 2 numara ile gösterdiğim arama kutusundan radyoları aratıp bularak ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz radyolar 3 numara ile gösterdiğim bölümde listelenecektir. Buradan herhangi bir radyodan kayıt yapmaya başlamak için üzerine gelip çift tıklamak yeterlidir. İnternetten radyo dinlerken şarkıları kaydetmek için bir program arayanlara bu programı şiddetle tavsiye ediyorum.

http://www.enbasit.com/indir.png

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver