İnternetten Müzik İndirme Programı Ücretsiz İndir Free Music Zilla Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

İnternetten Müzik İndirme Programı Free Music Zilla Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Free Music Zilla isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Free Music Zilla, sosyal müzik dinleme sitelerinden müzik indirmenize yardımcı olan ilk araçtır. İstediğiniz şarkıları limitsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Böylece hiçbir yerde bulamadığınız remixleri, şarkıları bu sitelerde bulduğunuzda artık bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. imeem, last.fm, myspace, MOG, iJigg ve pandora gibi sitelerden müzik indirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bu araç ile artık istediğiniz şarkıları indirebilirsiniz.

Kullanımı: Programı kurduktan sonra bu sitelere girip istediğiniz şarkıları açın ve bu program arkada çalışır durumda olsun. Şarkı çalmaya başladığında Free Music Zilla bir şarkı çalındığını farkediyor ve hemen listeye şarkıyı ekliyor. Ardından sizin isteğinize bağlı olarak şarkıyı indirebiliyor.

Önemli! Programın şarkıları indirmesi için tarayıcınız üzerinde o şarkının sonuna kadar çalması gerekmektedir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver