İnternette Sizi Takip Edenleri Keşfedin Ücretsiz İndir Collusion Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

İnternette Sizi Takip Edenleri Keşfedin Collusion Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Collusion isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

İnternet aktivitelerini takip ederek kullanıcı verileriyle para kazanan onlarca servis var. Bu servisler sizin izniniz ve bilginiz olmadan internet alışkanlıklarınızı kayıt altına tutuyor.

Collusion bilginiz dışında takip yapan servisleri görmenizi sağlayan bir eklenti. Eklenti girdiğiniz bir sitenin bağlı olduğu diğer servislerle beraber kimlerin sizi takip ettiğini gösteriyor. Collusion’ın grafiksel bir arayüzü var. Bu arayüz bir siteye bağlı olarak çalışan servisleri görmenizi sağlıyor. İnternet alışkanlıklarınızın kayıt altına alınması kişisel güvenliğinizi tehdit eder. İnternetteki her işlemi kaydeden bu servisleri Collusion ile gerçek zamanlı olarak görerek sizi nasıl bir ağ gibi sardıklarına şahit olabilirsiniz. Bu servisleri engellemek için TrackBlocker kullanabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver