İnternette Kimlik Gizleme Programı Ücretsiz İndir JAP Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

İnternette Kimlik Gizleme Programı JAP Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda JAP isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

JAP internet gezintilerinizi kimliksiz ve gizli bir şekilde yapmanıza olanak tanıyor. Kimlik gizlemeden gezinti yaparsanız internete bağlandığınız bilgisayar takip edilebilir bir adres kullanarak gezinti yapar. Ziyaret edilen internet siteleri, internet servis sağlayıcısı (ISP) ve aynı internet bağlantısını kullanan diğer kullanıcılar belirli bir bilgisayardaki kullanıcın hangi web sitelerini gezdiğini saptayabilir.

Hatta kullanıcının çağrı yaptığı tüm bilgileri bile görüntüleyebilirler tabi eğer şifreleme kullanılmıyorsa. JAP birçok JAP kullanıcısı tarafından paylaşılan tek bir statik adres kullanıyor. Böylece ne gezdiğiniz web siteleri ne de aynı bağlantıdaki diğer kullanıcılar hangi siteleri gezdiğinizi saptayamaz duruma geliyor.

Not: Program çalışmak için Java’ya ihtiyaç duymaktadır. İndireceğiniz yükleme dosyasının içinde Java kurulumuda mevcuttur. Eğer bilgisayarınızda zaten Java kurulumu mevcut ise Java yüklemesini atlayabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver