İnternet Üzerinden Haber Takip Programı Ücretsiz İndir Haber Programı Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

İnternet Üzerinden Haber Takip Programı Haber Programı Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Haber Programı isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

HaberProgramı haberleri size bölgelerdeki haber merkezleri aracılığı ile hiç bir yerde yayınlanmadan size ulaştırır. Bu servis bir aracıdır. HaberProgamı’na gelen heberler yaptığınız ayarlara dayalı olarak bilgisayarınıza yüklenir. Haber başlıklarını ve özetlerinizi HaberProgramı ile bilgisayarınızdan izleyebilir ve ilginizi çeken habere başlığını tıklayarak browser aracılığı ile gidebilirsiniz.  Program sizi seçtiğiniz haberin sayfasına yönlendirecektir. Program yeni bir haber yüklendiğinde sizi uyarır ve ekranın sağ altında yanıp sönerek işaret verir. Elektronik ortamda haberler fazla yer kaplamadığı için modeminizin hızı yavaş olsa bile tüm haberler bilgisayarınızı zorlamadan yüklenir. Bu esnada çalışan diğer programlarınızı etkilemez ve bilgisayarınıza zarar vermez. Özellikleri

Online Haberler Gerçek Zamanlı Döviz Kurları Gerçek Zamanlı Hava Durumu ve 3 Günlük Hava Tahmini Sayısal Loto Çekiliş Sonuçları Şans Topu Çekiliş Sonuçları On Numara Çekiliş Sonuçları Süper Lig Puan Tablosu Haftalık Süper Lig Fikstürü Özel Kullanıcı Haber ArşiviAyrıca HaberProgramı’nın yazar grubunda bulunan bağımsız veya bir medya kuruluşunda hizmet veren yazarların bağımsız yazılarını güncel olarak takip edebilirsiniz ve hatta siz kendi duyurularınızı HaberProgramı aracılığı ile milyonlara ulaştırabilirsiniz.

HaberProgramı’nın Bilgisayarınıza Yüklenmesi

HaberProgramı’nın bilgisayarınıza yüklenmesi, size özel ayarların yapılması ve kullanımı çok kolaydır. Hakkında haber almak istediğiniz konuları seçebilir, dilerseniz daha sonra bu seçimleri değiştirebilirsiniz.

HaberProgramı’nın kullanım şartları, bir Kullanıcı Lisans Anlaşması içerisinde belirtilmiştir. Bu metin programı yüklerken ekrana gelecektir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver