İnternet Televizyonu ve Radyosu Ücretsiz İndir TvLivePlayer Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

İnternet Televizyonu ve Radyosu TvLivePlayer Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda TvLivePlayer isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

TvLivePlayer, radyo istasyonlarını dinleyebileceğiniz, online olarak televizyon kanallarını izleyebileceğiniz ve aynı zamanda medya dosyalarınızı oynatabileceğiniz başarılı bir multimedya programıdır.

TvLivePlayer ile aynı zamanda kendinize özel çalma listeleri oluşturabilir, sözlüklere, haritalara, dünya kanallarına, oyunlara kolay erişim şansı bulabilirsiniz. Medya oynatıcısını istediğiniz ekran modunda oynatarak, izlediğiniz videoları veya televizyon kanallarını tam ekran olarak izleyebilirsiniz. Aynı zamanda program içerisinde gelen alarm ve zamanlayıcı gibi bir çok özelliğe sahiptir.

İnternet üzerinde televizyon kanallarını izlemeyi ve radyo dinlemeyi seviyorsanız, TvLivePlayer‘ı mutlaka denemelisiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver