İnternet Tarayıcısı Ücretsiz İndir SlimBrowser Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

İnternet Tarayıcısı SlimBrowser Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda SlimBrowser isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

SlimBrowser, diğer internet tarayıcılarına göre oldukça sade bir yapıya sahiptir. Aynı şekilde diğer internet tarayıcılarına göre daha az bir boyuta sahip olan SlimBrowser, hızlı ve güvenli bir şekilde internet ortamında dolaşmanıza olanak verir.

SlimBrowser, Windows ile oldukça uyum için çalışan bir program olmasının yararını kullanarak hızlı bir şekilde açılır.

Birçok tarayıcının sahip olduğu özellikleri bünyesinde barındıran SlimBrowser, kullanıcısına sunduğu seçeneklerle kişiselleştirmeye olanak sağlar. Dilerseniz Firefox tarayıcısında olduğu gibi bu üründe de tarayıcıya tema giydirebilirsiniz.

Not: SlimBrowser internet tarayıcısını Türkçe kullanmak için programın “Languages” bölümünde “Interface Language” sekmesindeki Türkçe dilini seçmeniz yeterli.

Yeni versiyonla gelen özellikler:

VirusTotal çevrim içi tarayıcı ile entagrasyon eklendi. Geçerli siteyi taramak için, Araçlar/Güvenlik/VirusTotal ile tara seçeneklerini takip etmeniz yeterli. Bunu ayrıca geçerli sayfada linke sağ tıklayıp “VirusTotal ile tara” seçeneğini belirleyerek de yapabilirsiniz.
En çok ziyaret edilen siteleri görüntülemek için menü eklendi. Bu menüye, Dosya/En çok ziyaret edilen siteler bölümünden ulaşabilirsiniz.
Henüz eklenen favorileri görüntülemek için menü eklendi. Bu menüye Favoriler/Henüz eklenen favoriler bölümünden ulaşabilirsiniz.
En çok ziyaret edilen formları görüntülemek için menü eklendi. Bu menüye de Hızlı doldurma/En çok kullanılan formlar bölümünden ulaşabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver