İnternet Tarayıcısı Araç Çubuğu Ücretsiz İndir Tamindir Alexa Toolbar Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

İnternet Tarayıcısı Araç Çubuğu Tamindir Alexa Toolbar Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Tamindir Alexa Toolbar isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

TAMindir üzerindeki güncel bilgi ve programlara daha kısa zamanda ulaşabileceğiniz, üstelik Alexa araç çubuğunun sağladığı ekstra özelliklerden de faydalanabileceğiniz kullanışlı bir araç çubuğu sizleri bekliyor.

Tamindir Alexa Toolbar, internet tarayıcınıza (Firefox ve İnternet Explorer) bir eklenti olarak yerleşiyor ve ulaşmak istediğiniz her türlü bilgiye daha kısa zamanda ve hızlı şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Ayrıca site trafik ölçme platformu Alexa’nın çeşitli hizmetlerinden de ücretsiz yararlanabiliyorsunuz.

Genel Özellikleri:

En güncel program sitesi olan EnBasit.com’a her an ulaşabilme fırsatı.
EnBasit.com üzerinde en hızlı arama sonuçlarını yaparak aradığınız programlara hemen ulaşabilme.
Arama motorlarını dolaşmadan aramak istediklerinizi birkaç saniye içerisinde arama.
Türkiye ve Dünya’da hizmet veren sitelerin ziyaretçi trafiklerini görebilme.
EnBasit.com’un Twitter ve Facebook iletilerini anlık izleyebilme, cevaplayabilme.
EnBasit.com program kategorileri listesine ulaşabilme.
Firefox ve İnternet Explorer tarayıcılarda menü çubuğu olarak yükleyerek tüm bu özelliklerden yaralanabilme.

Editör Notu: Yukarıdaki ve bunlara benzer daha birçok fırsatı siz değerli internet kullanıcılarına sunan, küçük boyutlu, kullanımı son derece kolay ve tamamen ücretsiz olan bu araç çubuğunu tüm internet kullanıcılarına ve siz değerli TAMindir ziyaretçilerine tavsiye ederiz.

Uyarı: – TAMindir-Alexa Toolbar hiçbir şekilde bilgisayarınıza zarar verecek özellik içermemektedir.- Firefox kullanıcıları Alexa verilerini ve diğer araç çubuğu özelliklerini kullanmak için Sparky adlı eklentiyi indirebilirler: http://www.EnBasit.com/alexa-sparky/

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver