İnternet Tarayıcısı Araç Çubuğu Ücretsiz İndir Alexa Toolbar Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

İnternet Tarayıcısı Araç Çubuğu Alexa Toolbar Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Alexa Toolbar isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni eklenen programlara ve en güzel flash oyunlara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca Alexa araç çubuğu sayesinde birçok sitenin değerlerine göz atabilir ve faydalı bilgilere edinebilirsiniz.

EnBasit.com Alexa Toolbar kullandığınız internet tarayıcısı üzerine bir eklenti olarak kuruluyor ve hızlı erişebilmeniz için tarayıcınızın üst kısmında bulunuyor. Bu sayede ziyaret ettiğiniz sitenin ziyaretçi trafiği hakkında detaylara göz atabilir ve ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Özellikleri:

Hızlı arama,Yeni oyunlara ve programlara hızlı erişim,Facebook, Twitter ve FriendFeed gibi sosyal ağların hazır linkleri,Günlük hayatta işinize yarayabilecek gerekli linkleri,EnBasit.com Alexa Toolbar‘da bulabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver