İnternet Tabanlı Medya Oynatıcı Ücretsiz İndir Songbird Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

İnternet Tabanlı Medya Oynatıcı Songbird Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Songbird isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Songbird; Mozilla altyapısıyla kurulmuş internet tabanlı bir medya oynatıcıdır. Müzik arşiviniz için bir tarayıcı gibi çalışan program bu sayede internet üzerinden yaptığınız indirme dahil her türlü işlemi tek bir elden yürütmenizi sağlar. Yeni versiyonda geniş arşiv için kullanım kolaylığı ve daha hızlı filtreleme, hızlı arama, gelişmiş bellek yönetimi gibi özelliklere daha iyi bir MTPSync desteği ve daha iyi bir internet taraması gibi özellikler eklenmiştir.

Eklenti ekleyebilme özelliği sayesinde de birçok gelişmiş özelliğe kişisel tercihleriniz sayesinde kavuşabilirsiniz. Eklenti listesini görmek için buraya tıklayın.

Program pek çok mobil telefonla ve MP3 çalarla entegre olarak müzik listelerinizi senkronize eder. Desteklediği cihazların listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Yeni özellikler ve geliştirmeler de getirilen Songbird ile MP3, FLAC, Vorbis gibi formatları tüm platformlarda kolayca açabiliyorsunuz. Ayrıca Windows’ta WMA ve AAC desteği de vardır. Birçok kısayol tuşu eklenen Songbird ile istediğiniz her türlü işlemi kısayol tuşları ile klavyeniz üzerinden kolayca yapabilirsiniz. Programla akıllı bir playlist oluşturarak en sevdiğiniz şarkıcıların bilgilerine, fotoğraflarına, tur tarihlerine erişebilirsiniz. Songbird pek çok online müzik servisiyle entegre olarak tek bir alandan yönetim sağlar.

Performans iyileştirmeleri de yapılan Songbird ile artık medya dosyalarınızı çok daha hızlı bir şekilde program içine ekleyebilirsiniz.  Geliştirilmiş arama ve başlangıç özellikleri sayesinde de istediğiniz herşeye çok daha hızlı ve kısayoldan ulaşabilirsiniz.

 

Bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver