İnternet Sitelerini Anonim Gezme Tarayıcı Ücretsiz İndir OperaTor Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

İnternet Sitelerini Anonim Gezme Tarayıcı OperaTor Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda OperaTor isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

OperaTor sayesinde, internette Opera web tarayıcısı üzerinden anonim olarak dolaşabilir ve bu sayede arkanızda iz bırakmayarak güvenliğinizi rahatça arttırabilirsiniz. Ayrıca, yazılım TOR altyapısını kullandığından taşınabilir aygıtınızda da rahatça kullanabilirsiniz.

Tarayıcınıza çeşitli butonlar eklemek için, tarayacının üst bölümünde bulunan Widgets menüsünden Add Widgets butonuna tıklayabilir ve Opera’nın web sayfasında işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İnternetten dosya indirmek için bir İndirme Yöneticisine ihtiyacınız yok. Çünkü OperaTor, içinde Transfer adında bir İndirme Yöneticisi de sunuyor. Bu araca Tools menüsünden ulaşabilirsiniz. Ayrıca, Tools menüsünde bulunan Notes aracı ile tarayıcınız üzerinde hatırlatıcı notlar alabilir, bu notları daha sonra e-posta olarak gönderebilirsiniz.

Önemli: OperaTor yazılımının çalışması için Opera web tarayıcısı gereklidir. Opera’nın son sürümünü indirmek için buraya tıklayınız.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver