İnternet Radyosu Dinleme ve Kaydetme Programı Ücretsiz İndir RDK – Radyo Dinle Kaydet Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

İnternet Radyosu Dinleme ve Kaydetme Programı RDK – Radyo Dinle Kaydet Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda RDK – Radyo Dinle Kaydet isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

RDK – Radyo Dinle Kaydet internet üzerinde yayın yapan radyo kanallarını dinlemenize olanak tanıyan başarılı ve tamamen Türkçe olarak tasarlanmış başarılı bir masaüstü uygulamasıdır.

Sade ve şık arayüzü üzerinde 100’lerce internet radyosunu canlı olarak dinleyebileceğiniz RDK – Radyo Dinle Kaydet programının en güzel özelliklerinden birisi de dinlediğiniz yayınları anlık olarak bilgisayarınıza kaydedebilecek olmanız.

İstediğiniz radyo programlarını veya radyolarda çalan sevdiğiniz şarkıları programın kayıt özelliği sayesinde bilgisayarınıza kaydedebilir ve ne zaman isterseniz tekrar dinleyebilirsiniz.

Ayrıca program içerisinde bulunan radyo kanallarına ek olarak sizlerde kendi beğendiğiniz veya takip ettiğiniz radyo kanallarını programın listesine ekleme şansına sahipsiniz.

Programın Temel Özellikleri:

128 Kbps ve 44 Khz MP3 formatında kayıt yapabilme
URL adresinden radyo kanalı ekleyebilme
Messenger’ da bulunan “Ben ne dinliyorum?” özelliğini kullanabilme
Düşük hafıza kullanımı
Mutimedia klavye desteği
Kısayol tuş desteği
Kullanıcı dostu arayüz
Aynı anda birden fazla RDK çalıştırabilme
Görev çubuğunda sabit program simgesiyle kolay etkileşim
685 Radyo kanalı
Youtube üzerinden video dinleme imkanı

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver