İnternet Oyun Ağı Oluşturma Programı Ücretsiz İndir Xfire Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

İnternet Oyun Ağı Oluşturma Programı Xfire Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Xfire isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Xfire, binden fazla oyunu destekleyen ücretsiz bir çevrim içi oyun oynama programıdır. İnternet üzerine kurulmuş bir ağ aracılığı ile en sevdiğiniz oyunları artık arkadaşlarınız ile oynayabilirsiniz. Xfire bilgisayarınızda yüklü olan oyunları tanıyarak bu oyunlar için oluşturulmuş kişisel veya genel sunucuları size listeler. Bağlanmak istediğiniz sunucuyu seçerek oyuna giriş yapabilir ve oyun oynamanın tadını sınırsız bir şekilde yaşabilirsiniz.

Özellikler:

Xfire programını kullanan diğer arkadaşlarınızın durumlarını arkadaş listenizden takip edebilir hangi serverda olduklarını görebilir ve onların bulundukları server ve oyuna girebilirsiniz.
Arkadaşınızın bulunduğu sunucu ve oyuna girmek için yapmanız gereken tek şey arkadaşınızın oyunda olduğu sunucunun IP numarasını kopyalayıp yapıştırıp Join (Katıl) butonuna tıklamak.
İstediğiniz arkadaşlarınızı, oyunlarınızı, katıldığınız serverları seçebilir ve onları ön planda tutabilirsiniz.
Oyundaki arkadaşlarınızla konuşmak için anlık mesajlaşma sistemi de programda mevcuttur. Bu sayede oyunun arkasına geçmek (Alt+Tab) yapmanıza gerek kalmaz.
Xfire’da sesli konuşma özelliği ile arkadaşlarınızla daha da güzel iletişim kurabilir. Düşmanlarınıza daha hızlı saldırabilir ve daha rahat organize olabilirsiniz.
1000’in üstünde oyun mevcuttur. Bu sayı her geçen gün artmakta ve Xfire geliştirilmeye devam etmektedir.
Oynamak istediğiniz oyunların Xfire tarafından desteklenip desteklenmediğini buradan kontrol edebilirsiniz.
Ayrıca oyunlar için çıkan son yamalarada bu program aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Not: Xfire programını kullanmak için yapmanız gereken şey programı indirip kurduktan sonra http://www.xfire.com/register/ adresine girip üye olmaktır. Dilerseniz program üzerinden kayıt işlemi de gerçekleştirebilirsiniz. İyi ve eğlenceli oyunlar dileriz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver