İnternet Kullanımı Takip Programı Ücretsiz İndir NetSpeedMonitor Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

İnternet Kullanımı Takip Programı NetSpeedMonitor Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda NetSpeedMonitor isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

NetSpeedMonitor bir ağ hızı izleme programıdır. Bağımsız bir uygulama olmayan NetSpeedMonitor, isterseniz araç çubuğunuza anlık olarak indirme ve gönderme hızlarınızı takip edebileceğiniz bir menü ekleyebilir. Böylelikle internette gezinirken, dosya indirirken veya dosya gönderirken internet bağlantınızın ne kadarını kullandığınızı rahatça takip edebilirsiniz.

Araç çubuğu üzerinde NetSpeedMonitor’ün oluşturduğu menünün üzerine fareniz ile geldiğinizde açılan küçük pop-up penceresinde bağlantınızla ilgili daha detaylı bilgileri görebilirsiniz.

Sade görünümü, ücretsiz oluşu ve her an kolayca erişilebilir istatistik sağlamasıyla NetSpeedMonitor’u denemenizi tavsiye ediyoruz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver