İnternet Hızını İyileştirme Programı Ücretsiz İndir Ashampoo Internet Accelerator Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

İnternet Hızını İyileştirme Programı Ashampoo Internet Accelerator Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Ashampoo Internet Accelerator isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Önemli! Ashampoo Internet Accelerator, Tamindir okurlarına özel olarak ücretsiz! Programı kurarken karşınıza gelecek kayıt sayfasından e-posta adresinizi yazarak kayıt olmanız ve doğrulama yapmanız gerekiyor. Yönlendirildiğiniz sayfada gerekli tüm bilgileri doldurduktan sonra lisans kodunuza ücretsiz olarak kavuşacaksınız. İnternet hızınızı optimize etmek için bu fırsatı kaçırmayın.

Ashampoo Internet Accelerator, var olan internet bağlantısında birtakım iyileştirmelere giderek kullanıcının daha hızlı internet deneyimi yaşamasını olanak sağlar.

İnternet bağlantısınında kullanıcılar genellikle tam performansı gözlemleyemez. Bunun en büyük nedeni bilgisayarda kurulu olan işletim sistemi tarafından bazı sınırlandırmalar getirilmesidir. Bu sınırlandırmalar en fazla %20 dolaylarında olsa da zaman zaman bu oran oldukça önem kazanmaktadır.

Ashampoo Internet Accelerator programı sistem üzerinde bazı iyileştirmeler yaparak, belirleyeceğiniz bağlantı türüne göre internet hızından en yüksek seviyede faydalanmanıza yardımcı olur. Bağlantı hızınızın sunduğu fiziksel sınırlar içinde gerçekleşen bu düzenleme ile hem indirme hem de yükleme hızını iyileştirebilirsiniz.

İnternet Temizleme AracıInternet Explorer, Firefox ve Opera internet tarayıcıların tutulan internet kayıtlarını temizleyerek izinizin takip edilmesini engeller.Internet Explorer ve Firefox’u Optimize EderInternet Explorer ve Firefox’un ayarlarına Ashampoo Internet Accelerator ile ulaşarak gerekli tüm optimizasyonları yapabilirsiniz. Optimizasyonlarla tarayıcıları hızlandırmanız mümkün.Host Dosyalarını Kontrol EderZararlı ve casus yazılımlar Host dosyası üzerinden sizi zararlı sitelere yönlendirmeye çalışabilir. Ashampoo Internet Accelerator 3, bu durumun oluşmasını engeller.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver