İnternet Hızı Arttırma Programı Ücretsiz İndir Internet Turbo Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

İnternet Hızı Arttırma Programı Internet Turbo Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Internet Turbo isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Internet Turbo veri transferlerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak ve internet bağlantınızı daha verimli şekilde kullanabilmeniz için bilgisayarınızın ağ ayarlarını optimize eden başarılı bir yardımcı programdır.

Internet Turbo yardımıyla internet bağlantınızı optimize ederek %200 hatta %300’lere varan gözle görülür hız ve performans artışı elde edebilirsiniz. Böylelikle kullandığınız internet bağlantısını en verimli şekilde kullanabilirsiniz.

Programın ayarlarını elle istediğiniz şekilde yapabileceğiniz gibi isterseniz programın sizin için otomatik ayarları kullanmasına da izin verebilirsiniz. Internet Turbo Lan, ISDN, kablo, xDSL ve dial-up bağlantılarının tamamnını desteklemektedir. Aynı zamanda program içerisinde Windows ayarlarınızı geri yüklemenize olanak tanıyan entegre bir yedekleme programı da dahildir.

Internet Turbo ile internet performansınızın artışına doğru orantılı olarak çevrimiçi olarak kullandığınız diğer programların da performanslarında yükselme olacaktır. Ayrıca sık sık internet kopmaları yaşıyorsanız, program ile bunun da önüne geçebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver