İnternet Güvenlik Paketi Ücretsiz İndir eScan Internet Security Suite Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

İnternet Güvenlik Paketi eScan Internet Security Suite Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda eScan Internet Security Suite isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızda kapsamlı bir güvenlik paketi olduğunda pek çok tehlikeden aynı anda korunursunuz. eScan Internet Security Suite virüs önleme, spam önleme, güvenlik duvarı ve gerçek zamanlı internet kalkanıyla tam kapsamlı veri güvenliği sağlıyor. Gerçek Zamanlı Virüs ve İçerik TaramasıKötü amaçlı yazılım, zararlı içerik ve küfürlü konuşmalara karşı dosya tarama, ağ trafiği, e-mailler ve web siteleri için MWL ve DIRC gibi gelişmiş Sezgisel Algoritmalar ve güçlü teknolojiler kullanır.Sezgisel TaramaHenüz tanımlanmamış tehditler ve hacker’lar tarafından sürekli olarak yayılan bilinmeyen kötü amaçlı yazılımları tespit etmek için gelişmiş sezgisel algoritmalar içerir.Sanal KlavyeKullanıcılarına zararlı içerikleri bloke eden kullanıcı tabanlı sistem içi Ebeveyn Kontrol özelliği sağlar. eScan‘in Web koruma özelliği bilgisayarları tuş kaydedicilerden koruyan ve çevrimiçi işlemlerin yerine getirilmesi için güvenli bir ortam temin eden sanal klavye içerir.    Dosya Koruması  Kullanıcılara oluşturulmasını bloke etmelerini sağlayacak özel dosyaları tanımlamalarına yardımcı olur. Aynı zamanda dosya ve klasörlerin kötü amaçlı yazılımlar tarafından değiştirilmesini önleyen bir Klasör Koruma özelliği içerir.Oyun Modu  Oyun tabanlı uygulamaların yürütülmesini otomatik olarak algılayan ve sizlere kesintisiz oyun tecrübesi sunan gelişmiş Oyun Modu özelliği içerir.Anti-spamNILP Teknolojisi ve özel anahtar kelimeler ve sözcük grupları ile çalışan gelişmiş filtreler kullanarak istenmeyen e-postaları etkili olarak bloke eder.     Uç Nokta GüvenliğiUSB ve Fireware tabanlı taşınabilir depolama cihazları yoluyla virüs bulaşmasını ve veri hırsızlığını engeller. Kullanıcıların ağ veya bağımsız çalışan bilgisayarlar üzerindeki uygulamaları bloke etmelerine veya izin vermelerine yardımcı olan Uygulama Kontrol özelliği içerir.      Güvenlik DuvarıKullanıcıların ihtiyaçlarına göre kişiselleştirebileceği bir dizi ön tanımlı erişim kontrol kurallarını içerir. Gelişmiş güvenlik duvarı Windows 7 işletim sistemi ile kusursuz bir şekilde entegre olur ve gelen ve giden ağ trafiğini görüntüleyen Ağ Trafik Monitörünü içerir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver