İnternet Güvenliği Programı Ücretsiz İndir TrendProtect Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

İnternet Güvenliği Programı TrendProtect Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda TrendProtect isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

TrendProtect kullanıcıları zararlı sitelerden ve internettki gizli tehlikelerden koruyan ücretsiz bir tarayıcı eklentisidir. Internet Explorer 6 ve 7 tarayıcılarına kurulabilen eklenti Google, MSN, ve Yahoo arama sonuçlarındaki güvenlik trendlerini takip ederek en güncel tehditlere karşı korunmanızı sağlar.

TrendProtect milyarlarca siteden oluşan database’ini oluştururken içerik kategorileri, site itibarı, sayfa itibarı ve phishing taraması gibi başlıkları kullanır. Daha sonra arama sonuçlarının yanına sitenin güvenlik durumuyla ilgili ikonlar koyarak sizi bilgilendirir. İsteyerek ya da istemeyerek zararlı ve virüs içeren bir siteye girdiğinizde program sizi uyararak virüs taraması yapmanızı öneriyor. Bu sayede sisteminize sızan zararlı yazılımlardan anında kurtulabiliyorsunuz.Önemli! Program şimdilik Microsoft Internet Explorer 6 ve 7 ile çalışmaktadır. Mozilla, Firefox ile uyumlu sürüm daha sonra yayınlanacaktır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver